Akcesoria do wentylatorów

Zakup wysokiej jakości wentylatorów przeznaczonych do użytku przemysłowego to nie wszystko. Ich nabycie oznacza również konieczność zaopatrzenia się w odpowiednie akcesoria. W sklepie PHU JiMwent znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zamontowane systemy wentylacyjne działały sprawnie i wydajnie. Nasz asortyment na bieżąco uzupełniamy m.in. o praktyczne podstawy dachowe, dzięki którym możliwe jest prawidłowe zamocowanie wentylatora na dachu budynku. Sprzedajemy także funkcjonalne falowniki jedno- i trójfazowe, które służą do regulowania prędkości obrotowej silników elektrycznych prądu przemiennego.
Wśród dostępnych w naszym sklepie akcesoriów trzeba także wymienić termostaty oraz regulatory prędkości. Zaletą tych pierwszych jest możliwość ustawienia optymalnej dla danego pomieszczenia temperatury, co sprzyja oszczędzaniu energii elektrycznej. Drugie natomiast świetnie sprawdzają się jako urządzenia do sterowania prędkością pracy wentylatorów jednofazowych.
U nas zaopatrzysz się również w wysokiej jakości żaluzje ścienne, które skutecznie zabezpieczają wentylowane pomieszczenie przed dopływem zanieczyszczonego powietrza z zewnątrz. Ich zaletą jest łatwość montażu oraz cicha i wydajna praca. W ofercie dostępne są też praktyczne przeciwkołnierze, dzięki którym możliwe jest stabilne połączenie kanałów z urządzeniami wentylacyjnymi.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy, że nabyte w sklepie PHU JiMwent akcesoria do wentylatorów spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.PrzeciwkołnierzeWentylatory wyciągowe z żaluzjąRegulatory prędkościTermostatyFalowniki

Podstawy dachowe