Termostaty

Termostaty (termostat), sterowniki temperatury (sterownik temperatury) to urządzenia bardzo potrzebne w każdej instalacji wentylacyjnej i grzewczej. Dzięki nim ustawiamy optymalną temperaturę w pomieszczeniach, wykorzystujemy jedynie tyle energii, ile jest nam potrzebne oraz mamy możliwość zaprogramowania temperatury na dni następne.
Termostaty (termostat), sterowniki temperatury( temperatury) które umożliwiają programowanie temperatury można różnie ustawić w okresie, kiedy jesteśmy w mieszkaniu i kiedy nie.
Odpowiednia regulacja temperatury (regulator temperatury) za pomocą termostatu (termostat)przekłada się bezpośrednio na zużycie energii (upraszczając możemy przyjąć, że zmniejszenie temperatury o 1°C odpowiada oszczędności energii o około 7%). Średnio dzięki regulacji temperatury zużywamy aż o 25% mniej z energii.

Mamy w ofercie:
– Termostat T15WD
– Termostat TA3

Termostat (termostaty) T15WD

Termostat (termostaty) T15-WD wykorzystywany do sterowania urządzeń grzewczych i wentylacyjnych w obiektach przemysłowych, rolniczych itd. Powinien być zainstalowany w strefie odpowiadającej średniej temperaturze pomieszczenia i steruje temperaturą z dokładnością 1,5°C. Maksymalny prąd obciążeniowy wynosi ~4A. Cena: 205 PLN + VAT

karta katalogowa Termostaty T15WD


Termostat (termostaty) TA3

Termostat (termostaty) pomieszczeniowy TA3 stosowany do sterowania temperaturą w obiektach przemysłowych, pomieszczeniach publicznych i domu. Zakres temperatury 5°-30°C.
Termostat (termostaty) powinien być zamontowany w odległości ok. 1,5m od podłogi, w strefie odpowiadającej średniej temperaturze pokoju. Należy unikać instalacji w strefie, gdzie nie ma ruchu powietrza oraz w bezpośrednim sąsiedztwie źródeł ciepła. Maksymalny prąd obciążeniowy wynosi ~2,5A. Cena: 95 PLN + VAT

                                                karta katalogowa TermostatyTA3