Wentylatory dachowe – atrakcyjne ceny

W sklepie PHU JiMwent można bez trudu zaopatrzyć się w wysokiej jakości wentylator dachowy, dostępny w atrakcyjnej cenie. Jego najważniejszą zaletą jest uniwersalność zastosowania. To model, który można z powodzeniem wykorzystywać zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i w obiektach przemysłowych. Znakomicie sprawdza się m.in. w pomieszczeniach biurowych, halach produkcyjnych i magazynowych, a także w warsztatach samochodowych.

Wentylatory dachowe są bardzo łatwe w montażu. Ze względu jednak na ich lokalizację instalację tego typu akcesoriów warto powierzyć profesjonalnym monterom. Standardowo mocuje się je na specjalnych podstawach. Sprzedawane przez nas w bardzo przystępnej cenie modele zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu są one odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz oddziaływanie niekorzystnych warunków pogodowych.

Naszym klientom oferujemy różnego rodzaju modele dachowe. Większość z nich została wyposażona w funkcjonalne silniki jedno- i trójfazowe o stopniu ochrony IP55, gwarantujące płynną regulację obrotów. W zależności od indywidualnych potrzeb klient może u nas nabyć urządzenia z wirnikiem bębnowym lub promieniowym. Zaletą tych pierwszych jest cicha praca. Drugie natomiast wyróżniają się wysoką wydajnością działania. Cena obu wariantów jest atrakcyjna.

W naszym sklepie kupisz też wentylator przeciwwybuchowy, służący do przetłaczania łatwopalnych par i gazów. Niezależnie od tego, na jaki model się zdecydujesz, możesz być pewien, że spełnia on wszystkie wymogi dyrektywy ATEX.